Róż – piękny, kobiecy kolor, który można coraz częściej spotkać także przy wielu stylizacjach męskich. Świetna propozycja dla osób, które chcą na pewno podkreślić oryginalność swojego ubioru. To także kolor, który zaczyna królować, jeżeli chodzi o modne dodatki do wnętrz. Wystarczyłoby tylko wspomnieć o takich elementach, jak dywany różowe. Gdzie można zastosować takie ciekawe dodatki do wystroju wnętrz?

Sypialnia z różowym dywanem

dywan rabbit różowyCzy sypialnia, gdzie będzie znajdował się różowy dywan, będzie zbyt mocno kobieca? Tak, jeżeli w całym pomieszczeniu to róż będzie wiódł prym. Jeżeli zaś okaże się, że tego typu dywan będzie tylko przyjemnym dla oka dodatkiem, nawet mężczyźni poczują się dobrze w takich pomieszczeniach. Dywan w odcieniach różu na pewno będzie dobrze prezentował się w sypialni, która w całości będzie urządzona w jasnych tonacjach kolorystycznych, np. biel z dodatkami naturalnego, jasnego odcienia brązu. Im więcej takich różowych elementów, tym…gorzej, dlatego lepiej zakończyć na jednym, ale za to bardzo subtelnym dodatku w postaci dywanu.

W pokoju dziewczyn

Dywany różowe idealnie odnajdują się w pokojach małych i dużych dziewczyn. Tak, nawet tych dużych, które doceniają różowy w wielu jego odcieniach. Przy czym nie warto „przesłodzić” całego pomieszczenia (chociaż w niektórych przypadkach córki mogą na to mocno naciskać). Lepiej stworzyć ciekawe zestawienie kolorystyczne, np. czarny z elementami różu. Może i czarny na pierwszy rzut oka nie jest tak oczywisty, ale jest to jedna z najmodniejszych propozycji w ostatnich czasach, która fenomenalnie prezentuje się z różowymi dodatkami. W przypadku pomieszczeń urządzonych na czarno nie można zapomnieć o takich dodatkach, jak różowy dywan, ale również o dobrym oświetleniu – w szczególności, że pokoje dzieci z reguły bywają małe.

Dywan do każdego pomieszczenia znajdziemy w sklepie internetowym EUREKA, oferujący świetne ceny i zawsze dobrą jakość materiału.