Kiedy już wszystko gotowe, a na ślub wystarczy jedynie poczekać może się okazać, ze jednak o czymś zapomnieliśmy. Niestety dzień lub dwa przed ślubem ciężko będzie zorganizować coś oryginalnego na prezent dla wychodzących gości, ale lepiej cokolwiek, niż nic.

Na oryginalność nie ma czasu

Doskonale wiadomo wszystkim Młodym Parom tuż po ślubie, że organizacja wesela to zdecydowanie nie są przelewki i naprawdę można o czymś zapomnieć. Przy przygotowaniach związanych z ceremonią, zaproszeniem gości, suknią, garniturem, salą weselną, kwiatami, formalnościami i innymi fotografami nie trudno jest zapomnieć o cieście dla wychodzących gości. O ile poproszenie obsługi cateringu o pokrojenie i poporcjowanie ciast nie powinno stanowić większego problemu, o tyle już zapakowanie tak… bo w czym dać takie ciasto gościom?

Pudełka na ciasto weselne warto zamówić z takich stron zdecydowanie wcześniej niż w przeddzień ślubu, ale kiedy już mleko zostało wylane… tak więc świadek, świadkowa lub ktokolwiek, kto chce pomóc może skoczyć do supermarketu lub najbliższej hurtowni opakowań i zakupić zwyczajne, proste opakowania plastikowe, które być może nie będą zbyt ozdobne i nie koniecznie nadają się na ślub i wesele, ale czego się nie robi, żeby naprawić swój błąd?

Takie plastikowe pudełko będzie natomiast zdecydowanie bardziej praktyczne niż jego kartonowa wersja, tak więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – zmęczeni goście nie będą mieli za złe młodym mało gustownego pudełka z pysznym, weselnym ciastem.