Jesień to pora roku, która potrafi przysporzyć stylizacyjnych problemów. Poranki potrafią być bardzo chłodne i deszczowe, a popołudnia niekiedy nawet upalne. Nie do końca wiadomo wówczas, jak się ubrać. Z drugiej strony jednak jesień to bardzo wdzięczna pora roku, jeśli chodzi o możliwości stylizacyjne.

Najmodniejsze jesienne dodatki

Porządny płaszcz, kurtka w stylu motocyklowym i porządne, skórzane buty jesienne to podstawa stylizacji po okresie wakacyjnym. Do takiego zestawu warto dorzucić kilka ciekawych akcesoriów i akcentów. W pierwszej kolejności mogą to być wzorzyste apaszki. Fajnym akcentem są również torebki. Mogą to być duże torby na ramię typu shopper, albo małe kuferki w rękę. Ważne, aby wszystkie dodatki były utrzymane w podobnej, jesiennej tonacji.

Jakie kolory są najlepsze jesienią?

Jeśli chodzi o kolorystykę jesiennych stylizacji, warto postawić na klasykę. Buty jesienne mogą być w kolorze czerni lub ciemnego brązu, wówczas nie widać na nich tak bardzo błota, które przecież o tej porze roku jest praktycznie wszędzie. Akcesoria warto dobierać w bardziej odważnych kolorach, może to być butelkowa zieleń, kolor burgundowy lub fioletowy. Sporo osób stawia jesienią również na intensywną czerwień.

Najlepsze obuwie tylko w tym sklepie:
https://pantofelek24.pl/pol_m_Buty-na-kazda-pore-roku-_Jesien-307.html