Mnóstwo osób uwielbia relaksować się przed telewizorem. Nie ma to jak wygodnie rozciągnąć się i obejrzeć ulubiony serial lub program rozrywkowy. Kiedy na rodzinnej kanapie robi się jednak zbyt ciasno, warto pomyśleć o zakupie fotela. Fotel telewizyjny, na przykład tak zwany uszak, to mebel stworzony wręcz do salonu.

Fotel telewizyjny czyli wygodny mebel do wypoczynku

Tak zwany fotel telewizyjny to po prostu fotel niezwykle wygodny do wypoczynku. Nie jest to fotel przypominający nieduże krzesło, na którym nie da się usiąść inaczej niż z wyprostowanymi plecami. Wygodny i duży fotel telewizyjny pozwala na ułożenie się w pozycji półleżącej, do kompletu bardzo często można dokupić sobie jeszcze podnóżek.

Podnóżek do fotela telewizyjnego

Podnóżek dopasowany do fotela telewizyjnego to naprawdę doskonały zakup. Tego typu podnóżki zwykle trzeba kupować osobno, jednak zdecydowanie warto zrobić to od razu,  bo korzystanie z fotela z podnóżkiem jest po prostu dużo bardziej wygodne. Poza tym taki podnóżek bardzo szybko można przearanżować na stolik kawowy – wystarczy postawić na nim dużą i wygodną tacę.