Menu weselne jest przedmiotem długiego namysłu młodej pary już na etapie wesela. Coraz częściej dba się o to, by znalazły się w nim potrawy, które zasmakują zarówno wegetarianom, jak i zwolennikom dań mięsnych. Do poinformowania gości o tym, co będzie podawane w trakcie przyjęcia weselnego, służy gotowa karta z menu na wesele: https://z-milosci.pl/kategoria/inne/menu-weselne

Jak wygląda weselna karta menu?

Karta z menu weselnym zazwyczaj przybiera formą składanej na pół karty. Na wierzchu znajduje się informacja o tym, że jest to właśnie menu, do tego zazwyczaj dodaje się jakiś okolicznościowy rysunek. Kartę taką umieszcza się zazwyczaj pod talerzem gościa lub obok.

karta z menu weselnym

Po otwarciu karty, oczom gościa ukazuje się zaplanowane na ten dzień weselne menu. Zazwyczaj w karcie umieszcza się jedynie dania gorące i godziny ich podawania, oprócz tego na stołach znajdują się zimne przekąski, których w menu raczej się nie uwzględnia.

Jakie jeszcze informacje znaleźć można w menu weselnym?

Karta menu to idealne miejsce, aby poinformować gości o rodzajach drinków dostępnych w barze, jeśli taki na weselu się znajduje. Dzięki temu nie będą oni mieli skrupułów, aby podejść i zamówić konkretny napitek. Karta z menu na wesele to doskonały pomysł, który z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym gościom.